ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9017323
nr 901 7323
Rektangulär, Förgylld, höjd: 134 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 juni 2014
kl 19:10:09
250 kr
250 kr
400 kr
400 kr